I almost got it but I don't make enough sandwiches to justify the cost.
Maybe if it was $10 I would have impulse bought it LOL
Maybe if it was $10 I would have impulse bought it LOL
Maybe if it was $10 I would have impulse bought it LOL
Maybe if it was $10 I would have impulse bought it LOL